Az Aradi Vértanúk emléknapja

2019. október 6.

• A hét ünnepei: hé.: Rózsafüzér Királynője; ke.: Magyarok Nagyasszonya, Magyarország főpatrónája; pé.: Szt. XXIII. János pápa ünnepe lesz.
  • Októberben mindennap rózsafüzért imádkozunk. Az esti szentmisék előtt félórával, illetve a reggeli szentmisék után, kedden, pedig 8.00-tól. Jöjjünk minél többen!
  • 7-én, hétfőn 19.30-tól Tamáskör lesz a közösségi házban.
  • 8-án, kedden 7.30-tól szentmise lesz a búcsúra való tekintettel a templomunkban!
  • 9-én, szerdán 17.30 „Önkéntes orvosként Srí Lankán" címmel Dr. Pesti Imre orvos, országgyűlési képviselő előadása lesz a Katkörben a Liget120 programsorozat keretében.
  • Szintén ezen a szerdán, az esti szentmisét követően Keresők csoportja lesz a plébánia épületében.
  • 10-én, csütörtökön 19.00-tól szeretettel várjuk azokat az ifjú párokat a katolikus körbe, akik szeretnének közösséggel együtt beszélgetni hitünk tanításairól. A már házas és a még nem házasságban élő párokat is várjuk!
  • 10-én, csütörtökön a Rózsafüzér Társulat zarándoklatot szervez Bakonybélbe. Részleteket később hirdetünk!
  • 11-én, az esti szentmise után Játékest lesz a Katkörben.
  • 12-én, szombaton az elsőáldozók zarándoklata lesz Máriabesnyőre. Imádkozzunk értük!
  • Ezen a szombaton, este Őszi bál lesz az ifjúság számára. Részletek a plakáton.
  • Jövő vasárnap (13-án) a missziók javára lesz gyűjtés.
  • Ezen a vasárnapon lesznek az önkormányzati választások. Megfontoltan döntsünk!
  • 19-én, szombaton 16.30-tól Ligeti Kultkör lesz a közösségi házban.
  • Következő szombaton a ministránsok takarítják a templomot. Köszönöm az ifjúsági hittanosoknak és a Tamáskör tagjainak a mostani takarítást!

„Mivel az Isten fiai vagytok,
a Fia Lelkét árasztotta szívünkbe az Isten, aki kiáltja:
Abba, Atya!”

(Gal 4,6)