A Szentírás vasárnapja

2019. szeptember 29.

• A hét ünnepei: hé.: Szt. Jeromos áldozópap és egyháztanító; ke.: Lisieux-i Szt. Teréz szűz és egyháztanító; sze.: Szt. Őrzőangyalok; csüt.: Boldog Bogdánffy Szilárd vértanú püspök; pé.: Assisi Szt. Ferenc diakónus ünnepe.
  • 30-án, hétfőn 14.15-től lesz Riz Levente temetése a Lőrinci Temetőben. Ezt követően, 18.00-tól lesz a mi templomunkban érte a gyászmise. Mindenkit hívunk imádkozni!
  • 2-án, szerdán 14.00-19.00-ig karitatív fodrászat és kozmetika lesz a közösségi házban.
  • Szintén ezen a szerdán, 20.30-tól felnőttek hittana lesz a plébánia épületében.
  • 3-án, csütörtökön 10.00-tól Bölcső klub lesz a közösségi házban.
  • Október 5-én lesz a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó. Plébániánkról is szerezünk csapatot. Minden fiatalt várunk szeretettel! Jelentkezési lapokat a sekrestyében lehet kapni!
  • Október 6-án, vasárnap 10.00-kor lesz a templomunk búcsúja, melyen Dr. Kránitz Mihály lesz az ünnepi mise celebránsa és szónoka. Ezen a vasárnap délelőttön más mise nem lesz a templomunkban.
  • 10-én, csütörtökön a Rózsafüzér Társulat zarándoklatot szervez Bakonybélbe. Az ingyenes úton az arborétumba is elmegyünk, ahová 400 ft a belépő.
  • Októberben mindennap rózsafüzért imádkozunk. Az esti szentmisék előtt félórával, illetve a reggeli szentmisék után, kedden, pedig 8.00-tól. Jöjjünk minél többen!
  • Következő szombaton az ifi hittan tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a nagytakarítás résztvevőinek a mostani takarítást!

„Ha Mózesre és a prófétákra nem hallgatnak,
az sem győzi meg őket, ha valaki feltámad a halottak közül.”

(Lk 16,31)