2019. augusztus 18.

• A hét ünnepei: hé.: Szt. Bernát apát és egyháztanító; ke.: Szent István király, Magyarország fővédőszentje; sze.: Szt. X. Piusz pápa; csüt.: Boldogságos Szűz Mária királynő; pé.: Límai Szt. Róza szűz; szo.: Szt. Bertalan apostol; vas.: Kalazanci Szt. József emléknapja van.
  • 21-én, szerdán 14.00-19.00-ig Karitatív fodrászat lesz a Katkörben.

• 22-én, csütörtökön a reggeli szentmise után folytatódik a Szt. Charbel Kilenced, betegeink gyógyulásáért. Mindenkit hívunk szeretettel! Részletek a plakáton.

• 22-25 között Hivatástisztázó lelkigyakorlat lesz Dömösön. Részletek a faliújságon!

• 23-án, 18.00-tól Játékest lesz a Katkörben. Minden korosztályt szeretettel várunk!

• Szept. 1-jén, 9.00-tól Veni Sancte szentmise lesz. Hívjuk a diákokat és családjaikat a tanévkezdő szentmisére!

• Következő szombaton az Ifjúsági Énekkar tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a az ifjú házasok csoportjának a mostani takarítást!

• Hamarosan szeptember és vele visszaáll a szokásos módon a szentmisék rendje és az irodai szolgálat. A hittanórák és csoportok indulását később hirdetjük.

• Harangi Tibor diakónus érkezésére szeretnénk imádsággal is készülni. Minden imafelajánlásunkat és áldozatvállalásunkat egy cetlire írva, az ingyenes újságok asztalára kihelyezett üveggömbbe tehetjük, amiket összegezve fogunk átnyújtani neki.

• Nyári hónapokban (jún-aug) a szokott módon alakul az iroda nyitva tartása: a hétköznapi szentmisékhez kötődően a sekrestyében lesz módunk ügyeket intézni. Felhívjuk a testvérek figyelmét, hogy így bizonyos ügyek intézése lelassulhat!

• A miserend is a szokott módon változik júniustól: hétköznapokon 7.00-tól lesznek a reggeli szentmisék, valamint a pénteki esti és a vasárnap 11.00 mise elmarad a nyári hónapokban. A pontos leírás a faliújságon olvasható!

Azért jöttem, hogy tüzet hozzak a földre,
és mennyire szeretném, ha már lángolna!”

(Lk 12,49)