2019. augusztus 11.

• A hét ünnepei: hé.: Szent Franciska szerzetesnő; ke.: Boldog XI. Ince pápa; sze.: Szt. Maximilián Mária Kolbe vértanú áldozópap; csüt.: Szűz Mária mennybevétele (Nagyboldogasszony) főünnepe van.
  • Aug. 15. parancsolt ünnep, vagyis a szentmisén való részvétel kötelező. Templomunkban reggel 7.00 és este 19.00 órakor lesznek szentmisék.
  • Aug. 22-25 között Hivatástisztázó lelkigyakorlat lesz Dömösön. Részletek a faliújságon!
  • Következő szombaton az Ifjú Házasok Csoportja tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a Szél közinek a mostani takarítást!
  • Harangi Tibor diakónus érkezésére szeretnénk imádsággal is készülni. Minden imafelajánlásunkat és áldozatvállalásunkat egy cetlire írva, az ingyenes újságok asztalára kihelyezett üveggömbbe tehetjük, amiket összegezve fogunk átnyújtani neki.
  • Nyári hónapokban (jún-aug) a szokott módon alakul az iroda nyitva tartása: a hétköznapi szentmisékhez kötődően a sekrestyében lesz módunk ügyeket intézni. Felhívjuk a testvérek figyelmét, hogy így bizonyos ügyek intézése lelassulhat!
  • A miserend is a szokott módon változik júniustól: hétköznapokon 7.00-tól lesznek a reggeli szentmisék, valamint a pénteki esti és a vasárnap 11.00 mise elmarad a nyári hónapokban, kivéve az elsőpéntekeket. A pontos leírás a faliújságon olvasható!

„Ne félj, te kicsiny nyáj,
mert úgy tetszett Atyátoknak, hogy nektek adja az országot!”

(Lk 12,32)