2019. július 28.

• A hét ünnepei: hé.:r Szt. Márta; ke.: Aranyszavú (Krizológ) Szt. Péter püspök és egyháztanító; sze.: Loyolai Szt. Ignác; csüt.: Ligouri Szt. Alfonz Mária püspök és egyháztanító; vas.: Vianney Szt. János Mária áldozópap emléknapja van.

• Elsőpéntek lesz a héten, így 19.00-kor szentmise lesz templomunkban.

• Aug. 22-25 között Hivatástisztázó lelkigyakorlat lesz Dömösön. Részletek a faliújságon!

• Következő szombaton a ministránsok takarítják a templomot. Köszönöm a Tamáskör tagjainak a mostani takarítást!

• Harangi Tibor diakónus érkezésére szeretnénk imádsággal is készülni. Minden imafelajánlásunkat és áldozatvállalásunkat egy cetlire írva, az ingyenes újságok asztalára kihelyezett üveggömbbe tehetjük, amiket összegezve fogunk átnyújtani neki.

• Nyári hónapokban (jún-aug) a szokott módon alakul az iroda nyitva tartása: a hétköznapi szentmisékhez kötődően a sekrestyében lesz módunk ügyeket intézni. Felhívjuk a testvérek figyelmét, hogy így bizonyos ügyek intézése lelassulhat!

• A miserend is a szokott módon változik júniustól: hétköznapokon 7.00-tól lesznek a reggeli szentmisék, valamint a pénteki esti és a vasárnap 11.00 mise elmarad a nyári hónapokban, kivéve az elsőpéntekeket. A pontos leírás a faliújságon olvasható!