2019. július 7.

• A hét ünnepei: ke.: Zhao Rong Szt. Ágoston áldozópap és társai, vértanúk; csüt.: Szt. Benedek apát, Európa fővédőszentje; szo.: Szt. Henrik; vas.: Lellisi Szt. Kamill emléknapja van.
  • Júl. 10-én, szerdán 14.00-19.00-ig Karitatív fodrászat lesz a Katkörben.
  • 12-én, pénteken 18.00-tól Játékest lesz a közösségi házban.
  • Aug. 22-25 között Hivatástisztázó lelkigyakorlat lesz Dömösön. Részletek a faliújságon!
  • Következő szombaton a felnőtthittan tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a nagykórusnak a mostani takarítást!
  • Nagy ajándékot kapunk. Harangi Tibor diakónus szeptembertől a plébániánkon teljesít szolgálatot egy féléven át. Imádságos szeretettel fogadjuk! Imádkozzunk azért is, hogy mi is jó segítséget tudjunk neki nyújtani a papságra való készületében!
  • Egy másik személyi változás is történik a kerületünkben: Szőke Lajos atyát áthelyezik a Kövi Szűz Mária Templomba, helyére Zsiga Péter atya kerül. Imádkozzunk értük!
  • Nyári hónapokban (jún-aug) a szokott módon alakul az iroda nyitva tartása: a hétköznapi szentmisékhez kötődően a sekrestyében lesz módunk ügyeket intézni. Felhívjuk a testvérek figyelmét, hogy így bizonyos ügyek intézése lelassulhat!
  • A miserend is a szokott módon változik júniustól: hétköznapokon 7.00-tól lesznek a reggeli szentmisék, valamint a pénteki esti és a vasárnap 11.00 mise elmarad a nyári hónapokban, kivéve az elsőpéntekeket. A pontos leírás a faliújságon olvasható!

„Az aratnivaló sok, a munkás kevés.
Kérjétek hát az aratás Urát,
hogy küldjön munkásokat aratásába!”

(Lk 10,2)