2019. június 30.

• A hét ünnepei: ke.: Szűz Mária látogatása Erzsébetnél (Sarlós Boldogasszony); sze.: Szt. Tamás apostol; csüt.: Portugáliai Szt. Erzsébet; pé.: Zaccaria Szt. Antal áldozópap; szo.: Goretti Szt. Mária emléknapja van.
  • Most vasárnap a Szentszék javára gyűjtünk, vagyis „Péter-fillérek” gyűjtést tartunk.
  • Elkészültek az elsőáldozás képei. A sekrestyében átvehetők!
  • Aug. 22-25 között Hivatástisztázó lelkigyakorlat lesz Dömösön. Részletek a faliújságon!
  • Következő szombaton a nagykórus tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a gitáros kórusnak a mostani takarítást!
  • Nagy ajándékot kapunk. Harangi Tibor diakónus szeptembertől a plébániánkon teljesít szolgálatot egy féléven át. Imádságos szeretettel fogadjuk! Imádkozzunk azért is, hogy mi is jó segítséget tudjunk neki nyújtani a papságra való készületében!
  • Nyári hónapokban (jún-aug) a szokott módon alakul az iroda nyitva tartása: a hétköznapi szentmisékhez kötődően a sekrestyében lesz módunk ügyeket intézni. Felhívjuk a testvérek figyelmét, hogy így bizonyos ügyek intézése lelassulhat!
  • A miserend is a szokott módon változik júniustól: hétköznapokon 7.00-tól lesznek a reggeli szentmisék, valamint a pénteki esti és a vasárnap 11.00 mise elmarad a nyári hónapokban, kivéve az elsőpéntekeket. A pontos leírás a faliújságon olvasható!

„Aki az eke szarvára teszi a kezét, és hátratekint,
az nem alkalmas Isten országára.”

(Lk 9,62)