Húsvét 3. vasárnapja

2019. május 5.

• A hét ünnepei: ke.: Boldog Gizella;  szo.: Boldog Salkaházi Sára vértanú emléknapja van. Következő vas.: Jó Pásztor vasárnapja van.
  • Májusban mindennap litániát imádkozunk. Az esti szentmisék előtt fél órával, valamint a reggeli miséket követően, kedden, pedig 8.00-tól.
  • 6-án, hétfőn 19.30-tól Tamáskör lesz a közösségi házban.
  • 9-én, csütörtökön 19.00-tól Ifjú Párok Találkozása lesz a Katkörben. Már házas és még nem házasságban élőket is várunk, hogy a hitünk dolgairól beszélgessünk!
  • 10-én, pénteken az esti szentmise után Játékest lesz a Katkörben.
  • 10-én, 18.00-tól Nyeste lesz a Központi Szemináriumban. Részletek a plakáton!
  • 11-én, Élő Rózsafüzér Zarándoklat lesz, a szokott módon. Részletek a plakáton (csatolmányban)!
  • 18-án, rendezik meg a Nagymarosi Ifjúsági Találkozót. Erre közös utat szervezünk. Részletek és jelentkezés a szórólapokon és a plakáton!
  • 18-án, szombaton 17.00-tól a Néri Szt. Fülöp Ifjúsági Kórus, toborzó grillezése lesz a közösségi házban. Mindenkit várunk, aki érdeklődik a kórusban való szolgálat iránt!
  • Szerda délutánonként a Katkörben kedvezményes egyéni pszichológusi konzultáció igénybevételére van lehetőség előzetes bejelentkezés alapján. Részletek megtalálhatóak a plakáton.
  • Az MKPK gyűjtést szervez a Srí Lankán elkövetett merényletek kapcsán.
  • Kérjük, hogy – akik tavaly nem tette meg – az idén beadandó adóbevallásoknál különösen figyeljenek az adó 1+1 % felajánlásra, ugyanis az egyházaknál a mostani felajánlásokat veszik figyelembe a következő években is az adózó újabb rendelkezéséig. Aki elektronikusan adja be bevallását, különösen figyeljen arra, hogy maga az adóbevallás tervezetének elfogadása még nem jelenti az 1+1 % nyilatkozat megtételét.
  • Következő szombaton a Tamáskör tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a felnőtt hittan tagjainak a mostani takarítást!
  • A Katkör takarításához keresünk segítőket! Szükségünk lenne olyan személyekre, akik egy-egy takarítást el tudnak vállalni, alkalmi fizetésért cserébe. Érd.: ligeti.katkor@gmail.com
  • A hittanos tábor július 1-5-ig lesz Tápon. A tábor költsége 15.000 ft/fő. Jelentkezési lapok a sekrestyében; május 31-ig!

„Méltó a Bárány, akit megöltek, hogy övé legyen a hatalom,
a gazdagság, a bölcsesség,
az erő, a tisztelet, a dicsőség és az áldás.”

(Jel 5,12)

CsatolmányMéret