Nagyböjt 6. vasárnapja

Virágvasárnap

2019. április 14.

• Ez a vasárnap Urunk szenvedésének napja, azaz Virágvasárnap. Ezen a napon délelőtt csak 10.00-kor van szentmise! Ezen belül lesz a szokásos körmenet.
  • 15-én, hétfőn 15.30-tól Idősek klubja lesz a Katkörben.
  • 17-én, szerdán 9.00-13.00-ig karitatív fodrászat lesz a Katkörben.
  • 17-én, 20.30-tól Felnőtt hittan lesz a plébánia épületében.
  • 18-án, csütörtökön elmarad a Bölcső klub.
  • Ma este a szentmisét követően, a Katkörben a Passió c. filmet vetítjük. Mindenkit szeretettel várunk!
  • A húsvéti tartós élelmiszergyűjtés eredménye plébániánkon közel 280 kg. Ebből 70 családnak készítettünk 3-5 kg-os csomagot. Köszönjük a hívek nagylelkű segítségét!
  • Köszönöm a nagytakarítás résztvevőinek a mostani takarítást!
  • A Katkör takarításához keresünk segítőket! A megnövekedett használat miatt szükségünk lenne olyan személyekre, akik egy-egy takarítást el tudnak vállalni, alkalmi fizetésért cserébe. Részleteket személyesen tudunk megbeszélni! Érd.: ligeti.katkor@gmail.com
  • A hittanos tábor július 1-5-ig lesz Tápon. A tábor költsége 15.000 ft/fő. Jelentkezési lapok a sekrestyében; május 31-ig!
  • A Szent Három napon és fényes héten nem tartunk irodai szolgálatot!
  • Húsvét után, április 27-én, 18.00-tól a Rákosmenti Nagyboldogasszony Közösség Latin bált szervez a fiatalok részére. További részletek a facebook eseménynél!

„Megalázta magát:
engedelmeskedett a halálig,