2019. február 10.

• A hét ünnepei: hé.: A Lourdes-i Boldogságos Szűz Mária; csüt.: Szt. Cirill és Metód, Európa társvédőszentjeinek ünnepe van.
  • 11-én, hétfőn, 16.30-tól FONÓ kreatív kör találkozója lesz a közösségi házban.
  • 14-én, csütörtökön, 19.00-tól az ifjú párok számára lesz találkozás a Katkörben
  • A Katolikus Farsanghoz (KAFA) szeretettel fogadunk tombola felajánlásokat, valamint mindenkit szeretettel hívunk, aki szívesen segítene 15-én 10.00-tól kezdve előkészítünk, majd az elpakolásra 17-én, 14.00-tól kerül sor (közösségi szolgálatként is elszámolható)! Jegyek már sajnos elfogytak.
  • 16-án, hétfőn, 15.30-tól Idősek klubja lesz a Katkörben.
  • 23-án, szombaton, 17.00-kor a Ligeti Kultkör sorozatban „Istenről beszélő vonalak” címmel Simon András grafikusművész tart előadást. Mindenkit szeretettel várunk!
  • Következő szombaton a felnőtt hittan tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a nagy kórus tagjainak a mostani takarítást!
  • Az Idősebbek klubja látogatást szervez a Szépművészeti Múzeumba február 14-ére, csütörtökre. A csatlakozni szándékozók jelentkezését február 12-ig várják. Részletek az ingyenes újságos asztalon lévő szórólapokon olvashatók.
  • A környékbeli plébániákról zarándoklatot szerveznek a Csíksomlyói Búcsúra, június 6-10-ig. Lelkivezető Balik Béla atya lesz. Jelentkezzünk minél többen! Részletek a plakáton!
  • Megjelent a Ligeti ívek legújabb száma.

„Evezz a mélyre, és vessétek ki hálóitokat!”

(Lk 5,4b)