2019. február 3.

• A hét ünnepei: ke.: Szt. Ágota szűz és vértanú; sze.: Miki Szt. Pál és társai vértanúk.
  • Minden mise után módunkban áll felvenni a Balázs-áldást.
  • Február 4-én, hétfőn, 19.30-tól Tamáskör lesz a közösségi házban.
  • 6-án, szerdán, 20.30-tól felnőttek hittana lesz a plébánia épületében.
  • 7-én, csütörtökön, 10.00-tól Bölcső klub lesz a Katkörben.
  • 8-án, pénteken, Játékest lesz az esti szentmisét követően a Katkörben.
  • Február 11. a betegek világnapja, ezért előtte való vasárnapon, 10-én, 11.00 órai szentmisében kiszolgáltatjuk a betegek szentségét. Ehhez előzetes jelentkezés szükséges és, amennyiben nem vagyunk a megszentelő kegyelem állapotában, szentgyónás is!
  • Az Idősebbek klubja látogatást szervez a Szépművészeti Múzeumba február 14-ére, csütörtökre. A csatlakozni szándékozók jelentkezését február 12-ig várják. Részletek az ingyenes újságos asztalon lévő szórólapokon olvashatók.
  • Első csütörtök lesz a héten, egész napos szentségimádásra van lehetőségünk.
  • A Katolikus Farsanghoz (KAFA) szeretettel fogadunk tombola felajánlásokat, valamint segítők jelentkezését az előkészülethez és elpakoláshoz (közösségi szolgálatként is elszámolható)! Jegyek már sajnos elfogytak.
  • Következő szombaton a nagy kórusunk tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a gitáros kórus tagjainak a mostani takarítást!
  • A környékbeli plébániákról zarándoklatot szerveznek a Csíksomlyói Búcsúra, június 6-10-ig. Lelkivezető Balik Béla atya lesz. Jelentkezzünk minél többen! Részletek a plakáton!

„Ő azonban áthaladt közöttük, és eltávozott.”

(Lk 4,30)