Urunk megjelenése, Vízkereszt

2019. január 6.

• Jövő vasárnap Urunk megkeresztelkedésének ünnepe van.
  • 7-én 19.30-tól Tamáskör lesz a közösségi házban.
  • 10-én, 19.00-tól Ifjú Párok Találkozója lesz a Katkörben.
  • 11-én Játékest lesz a Katkörben, az esti szentmise után.
  • 12-én, szombaton az esti szentmise után folytatódik a bérmálkozók hittana.
  • A jegyesoktatási kurzus január 21-én, hétfőn, 19.00-kor kezdődik és az azt követő hetekben (összesen hat alkalommal) várjuk a párokat, akik 2019-ben szeretnének házasodni.
  • Szeretnénk összehangolni a misére járók kapacitását és azok igényét, akik nem tudnak eljutni a templomba. A „Misetaxi”-hoz olyan nagylelkű testvérek segítségét keressük, akik autóval jönnek a templomba, de van náluk szabad hely, s így felvállalnák, hogy egy környékükön lakó, nehezebben mozgó testvérünket elhozzák a misére. Mind a sofőrök, mind a szükséget szenvedők jelentkezését várjuk a sekrestyében!
  • 24-27 között „Ne félj, nem ítéllek el…” címmel abortuszon átesettek lelkigyakorlata lesz Leányfalun. Lelkivezető Bíró László püspök lesz. Részletek a plakáton olvashatók!
  • Következő szombaton az Ifjú Párok Csoportja takarítja a templomot. Köszönöm a Szélközinek a mostani takarítást!

„…fejedelem származik belőled, aki pásztora lesz népemnek…”

(Mt 2,6)