2018. október 14.

• A hét ünnepei: hé.: Jézusról nevezett (Avilai) Szt. Teréz szűz és egyháztanító; ke.: Szt. Hedvig és Alacoque Szt. Margit; sze.: Antiochiai Szt. Ignác; csüt.: Szt. Lukács evangélista ünnepe van.
  • A következő vasárnap a Missziók vasárnapja (gyűjtés!).
  • 15-én hétfőn 16.00-tól Idősek köre lesz a közösségi házban.
  • 17-én 18.00-tól, Tiszta szerelem címmel imaest lesz fiataloknak az Örökimádás-Templomban. Részletek a plakáton olvashatók!
  • 18-án, csütörtökön 10.00-tól Bölcső klub lesz a Katkörben.
  • 27-én 16.30-tól Ligeti Kultkör: „Keressétek először…” (Mt 6,33) címmel, Balczó András és Dr. Hecker Walter az öttusa és a lovak szerelmese beszélgetnek barátságukról, életútjukról. Szeretettel várunk mindenkit!
  • 27-én, szombaton, 18.30-tól Szüreti bál lesz a Rákosmenti Nagyboldogasszony Ifjúsági Közösség szervezésében. Részletek a plakáton!

„Gyermekeim, milyen nehéz bejutni az Isten országába!
Könnyebb a tevének átmennie a tű fokán, mint a gazdagnak bejutnia Isten országába.!”

(Mk 10,24k)