2018. augusztus 19.

1. A hét ünnepei: hé.: Szt. István király, Magyarország fővédőszentje; ke.: Szt. X. Piusz pápa; sze.: Boldogságos Szűz Mária királynő; csüt.: Limai Szt. Róza; pé.: Szt. Bertalan apostol; szo.: Kalazanci Szt. József ünnepe van.

2. Szent István ünnepén templomunkban reggel 9.00-kor lesz szentmise, de mindenkit bíztatok, hogy a 17.00-kor kezdődő bazilikai szentmisén és körmeneten is vegyen részt! Imádkozzunk hazánkért!

3. Aug. 23. 17.00-tól 26-ig papságra készülő férfiak számára Hivatástisztázó lelkigyakorlat lesz Dömösön. Részletek a plakáton olvashatók!

4. 24-én Játékest lesz a Katkörben, 18.00-tól. Mindenkit szeretettel várunk!

5. Szeptember 2-án, a 9.00 órai szentmise keretében lesz a Veni Sancte (tanévkezdő) szentmise. Minden diákot és a szüleiket is, szeretettel hívjuk!

6. Nyáron is folytatódik a csütörtök reggeli imádság, amelyben papi hivatásokért imádkozunk, minden héten. Illetve, csütörtökönként, 17.00-tól rózsafüzért is imádkozunk minden héten. Mindenkit bíztatok, hogy csatlakozzon, akár csak egy-egy alkalommal is, a közös imádságokhoz!

7. Szeptember 3-án 19.30-tól Tamás kör lesz a Katkörben.

8. Szeptember 8-án Közösségi Nap lesz a plébánián, amelyre mindenkit szeretettel várunk!

„Ahogyan engem

az élő Atya küldött,

és én az Atya által élek,

úgy az is,