2018. július 29.

1. A hét ünnepei: ke.: Loyolai Szt. Ignác; sze.: Ligouri Szt. Alfonz püspök és egyháztanító; szo.: Vianney Szt. János ünnepe van.

2. Nyáron is folytatódik a csütörtök reggeli imádság, amelyben papi hivatásokért imádkozunk, minden héten. Illetve, csütörtökönként, 17.00-tól rózsafüzért is imádkozunk minden héten. Mindenkit bíztatok, hogy csatlakozzon, akár csak egy-egy alkalommal is, a közös imádságokhoz!

3. Ezen a héten első csütörtök is lesz, ezért egész nap szentségimádásra hívjuk a kedves testvéreket!

4. A héten lesz a hittanos tábor, imádkozzunk a gyermekekért, hogy lelkiekben gazdagodva tudjanak hazatérni és a közösség is épüljön a részvevők között!

1. Augusztus 6-án és szeptember 3-án 19.30-tól Tamás kör lesz a Katkörben.

2. Aug. 23. 17.00-tól 26-ig papságra készülő férfiak számára Hivatástisztázó lelkigyakorlat lesz Dömösön. Részletek a plakáton olvashatók!

3. Különböző lelkigyakorlatok, táborok és zarándoklatok plakátjait találjuk meg a faliújságon. Ezeket jó szívvel ajánlom a kedves testvérek figyelmébe!

4. Szeptember 8-án Közösségi Nap lesz a plébánián, amelyre mindenkit szeretettel várunk!

Törekedjetek rá,

hogy a Lélek egységét

a béke kötelékével megtartsátok!

Egy a test, és egy a Lélek,

ahogy meghívásotok is egy reményre szól.”

(Ef 4,3k)