2018. július 1.

1. A hét ünnepei: hé.: Szűz Mária látogatása Erzsébetnél (Sarlós Boldogasszony); ke.: Tamás apostol; pé.: Goretti Szt. Mária ünnepe van.

2. Mai napon az Egyház központi céljaira gyűjtünk, azaz „Péter-fillérek” gyűjtés tartunk.

3. Szombaton kertrendezés volt, nagyon szépen haladtunk, köszönöm mindenkinek a segítségét, aki rászánta az időt és az energiát!

4. Július 2-án, augusztus 6-án és szeptember 3-án 19.30-tól Tamás kör lesz a Katkörben.

5. Aug. 23. 17.00-tól 26-ig papságra készülő férfiak számára Hivatástisztázó lelkigyakorlat lesz Dömösön. Részletek a plakáton olvashatók!

6. Különböző lelkigyakorlatok, táborok és zarándoklatok plakátjait találjuk meg a faliújságon. Ezeket jó szívvel ajánlom a kedves testvérek figyelmébe!

7. Szeptember 8-án Közösségi Nap lesz a plébánián, amelyre mindenkit szeretettel várunk!

„…csak nevettek rajta.
Ő azonban mindenkit kiküldött,

maga mellé vette a gyermek apját,

anyját és a vele levőket, s bement oda,