2018. február 4.

1. A hét ünnepei: hé.: Szt. Ágota; ke.: Miki Szt. Pál és társai vértanúk; szo.: Szt. Skolasztika ünnepe van. Febr. 11. betegek világnapja; 14. hamvazószerda – szigorú böjt

1. Szt. Balázs ünnepe okán „Balázs-áldás” lesz a vasárnapi miséken.

1. Február 5-én 19.30-tól Tamáskör lesz a közösségi házban. Minden fiatal apukát szeretettel várunk!

1. Február 7-vel, új hittancsoport indul a plébánián, egyelőre próba jelleggel. Felnőtteket várunk szeretettel 20.30-ra, a plébániára. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

1. Szeretettel várjuk az ifjú párokat, február 8-án, 19.00-tól a Katkörbe, akik szeretnének a hitünk kérdéseiről közösen beszélgetni!

1. Február 9-én, az esti szentmise után, Játékest lesz a Katkörben. Minden korosztályt szeretettel várunk!

1. Február 11-én, a betegek világnapja lesz. Ez alkalomból, a 11.00 órai szentmisén kiszolgáltatjuk a betegek szentségét. Minden hatvan év feletti és/vagy súlyos betegségben szenvedő testvérünk, évente egyszer felveheti ezt a szentséget. Feltétele a lelki felkészülés, aminek a szentgyónás is része. A jelentkezés, ami kötelező, február 3-ig lehetséges. Ez alkalommal egy lapot is kapnak a testvérek, amelyet ki kell tölteni, majd elhozni magunkkal a szentmisére. Segítsük azokat is, akik nem tudnak eljönni a templomba!

1. Február 12-én, 17.00-tól FONÓ kreatív kör lesz a közösségi házban.