2017. július 9.

1. A hét ünnepei: ke.: Szt. Benedek Európa fővédőszentje; pé.: Lellisi Szt. Kamill; szo.: Szt. Bonaventúra ünnepe van.

1. Pénteken, július 14-én 18 órától játékest lesz a Katkörben. Minden korosztályt szeretettel várunk!

1. Az érsekségről megérkezett az új Képviselőtestület megerősítése, (a levelet a faliújságon is olvashatjuk). Ünnepélyes eskütételük szeptember 3-án, a 11.00 -i szentmise keretén belül lesz, melyet a számukra és a régi tagok számára a "staféta átadó" ünnepség fog követni a Katkörben. Gratulálok az új tagoknak és köszönöm az előző évek szolgálatát a régi tagoknak! Isten fizesse meg nekik gazdagon jóságukat!

1. Július, augusztus hónapban, csak a hétköznapi szentmisékhez kapcsolódóan lesz irodai szolgálat, figyeljünk erre oda! Így az ügyintézés is lelassulhat!

1. A Magyar Katolikus Egyház, gyűjtést szervez az iraki keresztények megsegítésére, augusztus 20-ig. Ennek módját a faliújságon olvashatjuk.

1. Az idei hittantábor megbeszélése július 9-én a 9 órai szentmise után lesz a templomi hittanteremben.

SZENTMISÉK RENDJE NYÁRON

(JÚNIUS, JÚLIUS, AUGUSZTUS)