Pünkösd

2017. június 4.

1. A hét ünnepei: hé.: Szt. Bonifác; ke.: Szt. Norbert; csüt. Szt. Ágnes; köv. vasárnap: Szentháromság vasárnapja van.

2. Pünkösdi szentségimádásos virrasztás, szombat 20.00-tól, reggel 4.00 óráig. Részletek a plakáton. Mindenkit szeretettel hívunk!

3. Hétfőn, 19.30-tól Tamás kör lesz a Katkörben. Minden fiatal apukát várunk!

4. A héten csak szerdán lesz irodai szolgálat. Figyeljünk erre oda!

5. Június 11-én, a 9.00 órai szentmise keretében lesz a Te Deum, vagyis a hálaadás az elmúlt tanév kegyelmeiért. Minden diákot szeretettel várunk! Ekkor lesz a Taki eredményhirdetése is!

6. Június 17-én 9.00-tól a Szent Sebestyén Plébániák Közötti Íjászverseny kerül megrendezésre, plébániánk szervezésében. Helyszín: Katkör kert. Minden érdeklődőt szeretettel várunk! Részletek a plakáton!

7. Június 18-án, Úrnapján, az elmúlt évek hagyományai szerint, 10.00-kor lesz az ünnepi szentmise, ezen a vasárnapon délelőtt, más mise nem lesz. Szirom felajánlásokat szeretettel fogadunk! Ekkor lesz az új ministránsok avatása is.

8. Június 24-én zarándoklatot szervezünk Medina-Szőlőhegyre, ahol az első oltárunk is található. Indulás 6.30-kor a templomtól, költség: 2600 Ft/fő, +ebéd. Részletek a plakáton!

9. Az idei évben is megrendezzük Napközis Tábort. Várjuk a 7-10 év közötti, alsótagozatos gyerekeket június 19-23. között (hétfőtől-péntekig) 9-14 óráig. A tábor ideje alatt, sós és édes süteményt köszönettel elfogadunk a kedves testvérektől is! Összesen 25 főnek tudjuk biztosítani ezt a lehetőséget. A jelentkezési lapokat a sekrestyében találjuk meg.

10. Az idei hittantábor Szálkán lesz megtartva, július 17-21-ig. A tábor költsége: 10.000 Ft/fő. Részleteket a jelentkezési lapokon találhatunk. Akinek anyagi gondot jelentene a részvétel, kérjük, személyesen jelezze a plébános, vagy Gabi néni felé!

11. Beléptünk a júniusba, s vele életbe lépett a nyári miserend. Figyeljünk erre oda!

SZENTMISÉK RENDJE NYÁRON

(JÚNIUS, JÚLIUS, AUGUSZTUS)