Húsvét 2. vasárnapja

Az isteni irgalmasság vasárnapja

2017. április 23.

1. A hét ünnepei: hé.: Szt. György, Szent Adalbert, a főegyházmegye védőszentje; ke.: Szt. Márk evangélista; szo.: Sienai Szt. Katalin, Európa társvédőszentje.

1. Ma, az isteni irgalmasság vasárnapján, tartjuk az elsőáldozást is. 26 gyermek részesül majd a szentségben 9.00 órai szentmisén, imádkozzunk értük!

1. Külön köszönöm azoknak a munkáját, akik segítettek a kertrendezésben, szombaton!

1. Hétfőn, április 24-én délután 16 órától a FONÓ tartja összejövetelét a Katolikus Körben, szeretettel várnak mindenkit, aki kedvet érez a kézimunkázáshoz.

1. Május 1-én nem lesz irodai szolgálat.

1. Az új Képviselő Testületbe szánt jelöltjeink listáját összesítettük. A választásokra, a hosszúhétvége miatt csak május első vasárnapján kerül sor.

1. Az adóbevallások időszakában vagyunk, ne feledjük el Egyházunk támogatását! Ez a felajánlott 1% akkor is fontos, ha egyébként 0 Ft-os a bevallásunk, mivel ezek arányában szokták az egyéb állami támogatásokat is elosztani a felekezetek között. Köszönjük!