2017. január 29.

1. A hét ünnepei: ke.: Bosco Szt. János, csüt.: Urunk bemutatása a templomban (Gyertyaszentelő Boldogasszony); pé.: Szt Balázs püspök ünnepe lesz.

1. Január 31-én kedden 18.00-kor folytatódnak a felnőtt kórus próbái. Kérjük, az énekkar tagjait, ne felejtkezzenek el róla! Egyben várjuk új tagok jelentkezését, különösen a tenor és a szoprán szólamokba. Jelentkezés keddenként 18.00-kor.

1. Gyertyaszentelő Boldogasszony alkalmából, gyertyaszentelés és körmenet a csütörtöki, reggeli szentmisével lesz, amelyre mindenki hozzon magával gyertyát.

1. Csütörtökönként 17.00-tól közös imádság, majd 18.00-21.00-ig szentségimádás van a templomban, amire mindenkit szeretettel várunk!

1. Szt. Balázs áldás („balázsolás”) pénteken és vasárnap, a szentmiséket követően lesz.

1. Február 12-én a 11.00-es szentmise keretében, kiszolgáltatjuk a betegek kenetét. A szentséget gyónás után, minden hatvan év feletti és/vagy súlyos betegségben szenvedő testvér felveheti. Kérjük, jelentkezzenek előre a sekrestyében! Gyóntatás a mise előtt fél órával, a templomban lesz!