Szűz Mária, Isten anyja

2017. január 1.

1. A hét ünnepei: hé.: Nagy Szt. Vazul és Nazianzi Szt. Gergely, pé.: Urunk megjelenése, vízkereszt – parancsolt ünnep. A következő vasárnap, Urunk megkeresztelkedésének ünnepe.

1. Január 2-án, 19.30-tól Tamár kör lesz a Katkörben. Minden fiatal apukát szeretettel várunk!

1. Első csütörtök lesz a héten, egész napos szentségimádásra hívjuk a testvéreket!

1. A következő vasárnap a hónapban a második, ezért a templom felújítására gyűjtünk.

1. Január 23-án, 19.00 jegyes kurzus indul a plébánián! Minden párt, aki jövőre szeretne megházasodni templomunkban, várunk!

1. A Katolikus Farsang (KAFA), január 28-án este lesz. Jegyek a következő vasárnaptól kaphatók. Mindenkit szeretettel várunk!

1. Keresünk, olyan segítőket, akik a templom virágdíszítésében segítségére lennének Margit néninek. A terv az, hogy lassanként kitanulják majd a templomdíszítés területeit, és minden hónapban egy-egy vasárnapot látnak majd el. Előre is köszönjük!