Advent 4. vasárnapja

2016. december 18.

1. A jövő évi szentmise szándékainkra, mától lehet befizetni. Ennek rendje most megváltozik: csak akkor tudjuk előjegyezni a misét, ha azt be is fizetjük. Erre, az áttekinthetőbb elszámolások miatt van szükség. Megértésüket köszönjük!

2. Adventi karitatív vásárt tartunk még, a templom hittantermében. A vásár a karitász céljait szolgálja a bevételeivel.

3. A FONÓ kézműves kör kiállítást és ajándékvásárt rendez munkáiból a hittanteremben. Szeretettel várunk Mindenkit december 17-én és 18-án a szentmisék után. A vásár teljes bevételét rászorulók kapják meg a rákosligeti karitász csoport közvetítésével!

4. Az elmúlt évekhez hasonlóan, idén is szeretnénk együtt ünnepelni, azokkal a testvérekkel, akik szenteste egyedül lennének. A közös együttléthez, kérjük, jelezzék előre nekünk részvételi szándékukat! Amennyiben valakiről tudunk, akihez nem jutott el a hír, segítsünk, hogy hozzá is eljusson a meghívásunk! Jelentkezni december 18-ig lehetséges.

5. A templom nagytakarítása és díszítése a héten megtörtént. Köszönöm azoknak, akik részt vállaltak közös feladatunkból! Sajnálattal tölt el, hogy sokan még nem érzik magukénak a templomot. Remélem, a jövőben még többen segítünk be, minden szombaton a takarításba!

6. December 18-án, 20.00-tól a Contrapunto Kamarakórus ad koncertet templomunkban.

7. Az Idősek Körének december 21-re, hétfőre tervezett összejövetele elmarad.

8. Január 23-án, 19.00 jegyes kurzus indul a plébánián! Minden párt, aki jövőre szeretne megházasodni templomunkban, várunk!

9. Az ünnepi miserend:

• Dec. 24-én, 6.25 az utolsó rorate