2016. szeptember 25.

1. A hét ünnepei: hé.: Szt. Kozma és Damján, ke.: Páli Szent Vince; csüt.: Szt. Mihály, Gábor és Rafael főangyalok; pé.: Szt. Jeromos; szo.: Kis Szt. Teréz ünnepe lesz.

1. Szeptember 26-án, hétfőn 17 órakor kezdődik a FONÓ kör következő összejövetele a katkörben. Szeretettel várjuk a közösségben végzett kézműves tevékenységhez kedvet érző új érdeklődőket is - korhatár nélkül! A szülőkkel, nagyszülőkkel érkező kisgyerekeket játszósarok várja.

1. Szeptember 29-én, 19.00-tól A migráció keresztény szemmel címmel tartunk előadást a Katkörben. Segítő szempontokat akarunk adni az Egyház társadalmi tanítása alapján a nehéz helyzetben. Minden jó szándékú érdeklődőt szeretettel várunk!

2. Október 1-jén, szombaton reggel 9 és 13 óra között folytatódik a beteglátogatók képzése a Katolikus Körben. Az ősz folyamán még három szombat délelőttön át tart majd a képzés. Aki szeretne csatlakozni, most még megteheti!

1. Ezen a szombaton lesz a templomtakarítás is. Aki tud, jöjjön, hogy szebbé tehessük a templomunkat nagy ünnepünkre!

1. Magyarok Nagyasszonyának ünnepe, a templom búcsúnk közeledik. Erre az alkalomra Dr. Török Csaba atyát hívtuk meg. Az ünnepi szentmise október 9-én, 10.00-kor lesz. Mindenkit szeretettel várunk! Az agapéhoz, kérjük, járuljanak hozzá süteményekkel és italokkal!

1. Idősebb testvéreink következő találkozója okt. 17-én délután 3 órakor lesz. A kiemelt téma ezen az összejövetelen: "SZEMÉLYI BIZTONSÁGUNK ÉS ÉRTÉKEINK VÉDELME". Előadást tart Farkas Brigitta rendőr százados, majd azt követően lehetőség lesz kötetlen beszélgetésekre, vidám együttlétre, játékra is. Az idősebbek körének alkalmairól szórólapok találhatók az ingyenes újságok asztalán.

1. A bérmálási előkészítő alkalmai szombat esti misét követően lesznek, a templomi hittanteremben. A konkrét időpontok: október 15; 22. A bérmálást Snell György püspök atya fogja tartani, október 29-én, 17.00-kor.