2016. július 3.

1.         Augusztus 1-jével, főpásztorunk rendelkezésére, a plébánia vezetését Molnár Miklós atya veszi át, a jelenlegi plébános a Pestszentlőrinci Főplébániára kapott kinevezést.

2.         Ma még leadható a jelentkezési lap a hittanos táborba, amely július 11-14. között lesz Szobon. Jövő vasárnap a 9-es mise után tábori megbeszélést tartunk, amelyre a szülőket várjuk a hittan teremben. Akinek gondot okoz az önrész összege, jelezze!

3.         Pénteken du. 5-től este 10-ig játékestre várjuk a közösségi házban a gyerekeket, fiatalokat és felnőtteket egyaránt – gyermekeket felnőtt kíséretében. Csocsó, ping-pong és társasjátékon kívül, kézműves foglalkozásra, sütögetésre és kártyázásra is lehet vállalkozni.

4.         Templomunkban június 1-től életbe lépett az egységes nyári miserend. Nyári időben az irodai szolgálat a sekrestyében érhető el hétköznap és hétvégén egyaránt, reggeli mise után illetve az esti mise előtt.