2016. június 12.

1. Ezen a hétvégén templomunk felújítására gyűjtünk.
  2. Ma a 9-es mise után hittanos gyerekeket várjuk a közösségi házba közös játékra.
  3. Templomunkban június 1-től életbe lépett az egységes nyári miserend, amely augusztus végéig lesz érvényben. A szentmisék vagy reggel 7-kor vagy este 7-kor kezdődnek. Részletek a Hirdetőtáblán, a honlapon és a szórólapon olvashatók.
  4. Nyári időben az irodai szolgálat a sekrestyében érhető el hétköznap és hétvégén egyaránt reggeli mise után illetve az esti mise előtt.
  5. Szombaton, június 18-án az esti mise után moldvai táncház lesz a közösségi házban.
  6. Augusztus végéig szünetel a Fonó, a nyelvi klub és a szombat délelőtti foglalkozás. Helyette augusztus végéig, első péntek kivételével minden héten péntekenként du. 5 órától este 10-ig játékest lesz a közösségi házban gyerekeknek, fiataloknak és felnőtteknek egyaránt. Csocsó, ping-pong és társasjátékon kívül, kézműves foglalkozásra, sütögetésre és kártyázásra is lehet vállalkozni.
  7. Június 20-24. között lesz az idei napközis tábor a közösségi házban. Jelentkezési lap az ingyenes újságos asztalon található.
  8. Július 11-14. között lesz az idei hittanos tábor Szobon. Az önrész 15.000 Ft.