2016. június 5.

1. Templomunkban szerdától, június 1-től életbe lépett az egységes nyári miserend, amely augusztus végéig lesz érvényben. A szentmisék vagy reggel 7-kor vagy este 7-kor kezdődnek. Részletek a Hirdetőtáblán, a honlapon és a szórólapon olvashatók.

Templomunkban

hétfő

07:00

kedd

szerda

csütörtök

07:00

első pénteken

szombat

Vasárnap

09:00

19:00

2. Nyári időben az irodai szolgálat a sekrestyében érhető el hétköznap és hétvégén egyaránt reggeli mise után illetve az esti mise előtt.

3. Hétfőn, június 6-án este ½ 8-tól Tamás kör lesz a közösségi házban.

4. Jövő hétvégén templomunk felújítására lesz a gyűjtés.

5. Jövő vasárnap, június 12-én a 9-es mise után hittanos gyerekeket várjuk a közösségi házba közös játékra.

6. Augusztus végéig szünetel a Fonó, a nyelvi klub és a szombat délelőtti foglalkozás. Helyette augusztus végéig, első péntek kivételével minden héten péntekenként du. 5 órától este 10-ig játékest lesz a közösségi házban gyerekeknek, fiataloknak és felnőtteknek egyaránt. Csocsó, ping-pong és társasjátékon kívül, kézműves foglalkozásra, sütögetésre és kártyázásra is lehet vállalkozni.

7. Június 20-24. között lesz az idei napközis tábor a közösségi házban. Jelentkezési lap az ingyenes újságos asztalon található.

8. Július 11-14. között lesz az idei hittanos tábor Szobon. Az önrész 15.000 Ft.