Úrnapja

2016. május 29.

1. Ma a 10 órai mise keretében két ministránsnak volt ünnepélyes avatása.

2. Köszönjük az úrnapi sátrak felállításában és díszítésében nyújtott segítséget.

3. Májusi litánia még a héten hétfőn és kedden lesz reggel 8-kor.

4. Templomunkban szerdától, június 1-től lép életbe az egységes nyári miserend, amely augusztus végéig lesz érvényben. A szentmisék hétfőtől szombat reggelig mindegyik templomban reggel 7-kor, ill. este 7-korkezdődnek. Részletek a Hirdetőtáblán, a honlapon és a szórólapon olvashatók.

Templomunkban

hétfő

07:00

kedd

szerda

csütörtök

07:00

első pénteken

szombat

Vasárnap

09:00

19:00

5. A héten, első csütörtök lévén, reggeli mise után egész napos Szentségimádás lesz. Kérjük, hogy a sekrestyében jelezzék, akik napközben jelen tudnak lenni a templomban.

6. Pénteken az elsőpéntekes testvérek megszokott időben lesznek meglátogatva.

7. Június 20-24. között lesz az idei napközis tábor a közösségi házban. Jelentkezési lap az ingyenes újságos asztalon található.

8. Július 11-14. között lesz az idei hittanos tábor Szobon. Jelentkezési lap hamarosan elérhető lesz.