Szentháromság vasárnapja

2016. május 22.

1. Májusi litániák rendje: hétfőn, kedden és csütörtökön reggel 8-kor, a többi napokon este ½ 7-kor.

2. A Diadal Úti Ált. Iskola pünkösdi hangversenye ma déli 12 órakor lesz templomunkban.

3. Május 28-án, szombaton lesz az Élő Rózsafüzér Zarándoklat Budapest körül. Részletek a Hirdetőtáblán és a honlapon. Templomunkba ½ 10 körül érkeznek a zarándokok Rákoskeresztúrról, majd Cinkotán keresztül Kistarcsáig teszik meg a 19 km-t. Az aznapi felsősök klubfoglalkozása elmarad!

4. Május 28-án, szombaton 10-18 óráig minden 13-18 év közötti fiatalt szeretettel várják a III. Rákosmenti Ifjúsági Találkozóra a szervezők a Rákoscsabai Jókai Mór Ált. Iskolában. Részletek a facebook-on, a honlapon és a Hirdetőtáblán.

5. Május 29-én, jövő vasárnap Urunk szent Testének és szent Vérének az ünnepén, az Úrnapján délelőtt csak 10 órakor lesz mise templomunkban, azt követően lesz az úrnapi körmenet. Aznap este 7-kor is lesz mise.

6. Június 20-24. között lesz az idei napközis tábor a közösségi házban. Jelentkezési lap az ingyenes újságos asztalon található.

7. Július 11-14. között lesz az idei hittanos tábor Szobon. Jelentkezési lap hamarosan elérhető lesz.

8. Június elejétől életbelép kerületünk katolikus templomainak egységes nyári miserendje, amely augusztus végéig lesz érvényben. Részletek a Hirdetőtáblán, a honlapon és a szórólapon olvashatók. A szentmisék hétfőtől szombat reggelig mindegyik templomban reggel 7-kor vagy este 7-kor kezdődnek.

Templomunkban

hétfő