Urunk mennybemenetele

2016. május 8.

1. A megrendelt elsőáldozási fényképek és a keresztlevelek a sekrestyében átvehetők.

2. Májusi litániák rendje: hétfőn, kedden és csütörtökön reggel 8-kor, a többi napokon este ½ 7-kor.

3. Május 9-én, hétfő du. 5 órára Fonóba várjuk az érdeklődőket a közösségi házban.

4. Május 12-től a csütörtök délutáni imaalkalmak du. 5 órakor kezdődnek, és ugyanúgy este 9-ig minden héten nyitva lesz a templom, első csütörtökön pedig napközben is.

5. Május 12-én, csütörtökön az ifjú házasokat és jegyeseket várjuk este 7-re a közösségi házban.

6. Május 13-án, pénteken idegen nyelvi klubba várjuk az érdeklődőket du. 5-re a közösségi házban.

7. Május 14-én, szombaton pünkösdi virrasztás lesz a templomban az esti szentmise után hajnal 3 óráig.

8. Május 15-én, jövő vasárnap 12 órakor a Diadal úti Általános Iskola szervezésében pünkösdi hangverseny lesz templomunkban.

9. Május 14-én, szombaton de. 10 órakor kezdődik a rákoscsabai templombúcsú ünnepi szentmiséje, amelyre a kedves Testvéreket is szeretettel várják. Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók.

10. Május 21-én az esti mise után gimnazista és afeletti korosztálynak moldvai táncház lesz a közösségi házban. Belépő díj: felnőtteknek 500 Ft, diákoknak 200 Ft.

11. Június 1-től életbe lép kerületünk katolikus templomainak egységes nyári miserendje, amely augusztus végéig lesz érvényben. Részletek a Hirdetőtáblán, a honlapon és a szórólapon olvashatók. A szentmisék hétfőtől szombat reggelig mindegyik templomban reggel 7-kor, ill. este 7-kor kezdődnek.

12. Templomunkban

hétfő