Nagyböjt 5. vasárnapja

2016. március 13.

1.   Ezen a hétvégén országos gyűjtés van a szentföld javáraTemplomunk felújítására szánt felajánlások a középen található perselybe helyezhetők el.

2.   Ma még leadható a tartós élelmiszer-adomány. Akik pénzbeli adománnyal szeretnék támogatni a rászorulókat, a Karitász perselybe helyezhetik el felajánlásaikat.

3.   Ma a 11-es szentmise keretében lesz kiszolgáltatva a Betegek szentsége.

4.   Hétfőn, március 14-én, a Fonó 16 órától lesz a Katolikus Körben. Részleteket a Hirdetőtáblán és a honlapon.

5.   Csütörtökön, március 17-én a délelőtti és délutáni imaóra elmarad. Aznap este 6-tól lesz nyitva a templom, este 9-ig.

6.   Pénteken a keresztúti ájtatosságot az esti ½ 6-os szentmise után imádkozzuk.

7.   Pénteken, szombaton és vasárnap (március 18. 19. 20.) lesz az idei nagyböjti lelkigyakorlat. A szentmisék este ½ 6-kor kezdődnek, előtte 5 órától gyóntatás lesz mindhárom nap. Azokon a napokon nem lesz esti 7-es szentmise.

8.   Szombaton, március 19-én reggel ½ 8-tól lesz a templom nagytakarítása. Kérjük, hogy minél többen járuljanak hozzá a templom takarításához.

9.   A szülők ne feledkezzenek meg időben nyilatkozni gyermekeik hittanra való beiratkozásáról az iskolában!