Nagyböjt 2. vasárnapja

2016. február 21.

1.  Szerdán, február 24-én az esti szentmise a diktatúrák áldozataiért lesz felajánlva. Előtte ½ 6-tól beszélgetés lesz a katkörben. Részletek a Hirdetőtáblán.

2.  Péntekenként keresztúti ájtatosságot végzünk este 6 órakor, az esti szentmise előtt.

3.  Jövő vasárnap, február 28-án este 6 órakor Missio Cantorum vegyeskar hangversenye lesz a templomban. Vezényel Bartal Lajos.

4.  Pénteken, február 26-án Rákosmenti Keresztény Ifjúsági Közösség (KIK) februári találkozója lesz a közösségi házban az esti szentmise után. Szeretettel várjuk a 25 és 45 év közötti fiatalokat!

5.  Március 4-én, pénteken du. 5 órakor a Női Világimanap keretében ökumenikus imaalkalom lesz a rákosligeti református gyülekezeti teremben, ahová férfi testvéreket is szeretettel várják!

6.  Március 12. szombat du. 2 órakor lesz a centenáriumi év záró szentmiséje.

7.  Március 13. vasárnap a 11-es mise keretében lesz kiszolgáltatva a betegek szentsége.

8.  Március 18-án, 19-én és 20-án lesz a nagyböjti lelkigyakorlatos szentmise este ½ 6-kor.