Karácsony 2. vasárnapja

2016. január 3.

1.     Köszönjük mindazoknak, akik az elmúlt évben egyházi hozzájárulásukkal és adományukkal támogatták plébániaközösségünket! Kérjük minden Testvérünk támogatását az új esztendőben is!

2.     Ma a délelőtti misék után még megtekinthető A Szent Család a művészetben c. kiállítás a közösségi házban.

3.     Csütörtökön egész napos Szentségimádás lesz. Kérjük azok jelentkezését a sekrestyében, akik napközben jelen tudnak lenni a templomban.

4.     Akik imát szeretnének kérni a csütörtöki imacsoporttól, imaszándékukat a Karitász perselybe helyezhetik el.

5.     Pénteken megszokott időben lesznek meglátogatva az elsőpéntekes testvéreink.

6.     Szombatonként reggel ½ 8-tól kérjük segítségüket a templom takarításában. Feliratkozni az ingyenes újságasztalnál lehet.

7.     Szombaton de. 10 órától ministránsok csocsóbajnoksága lesz a közösségi házban.

8.     Jövő vasárnap gyűjtés lesz templomunk felújítására.

9.     Január 14-én, csütörtökön este 7 órára szeretettel várjuk a közösségi házba az ifjú házasokat és a házasságra készülő fiatal párokat.

10.       Január utolsó péntekén (jan. 29.) az esti mise után egy új közösségi programot indítunk a 25 és 45 év közötti fiataloknak a közösségi házban. Azokat a párkapcsolat iránt érdeklődő fiatalokat várjuk, akik szeretik látni „az élet napos oldalát”, nyitottak új barátságokra, és fontosnak tartják a keresztény értékrendet a művészetben és a mindennapi életben egyaránt. Részletek a Hirdetőtáblán és a honlapon.

11.       Február 6-án, szombaton lesz a KAFA 2016, amelynek bevétele a moldvai csángómagyarok oktatásának a támogatására továbbítjuk. Jövő hétvégétől kapható lesz az 500 Ft-os gyermekjegy (10 éves korig), a 3.000 Ft-os egyéni és a 12.000 Ft-os csoportos (5 fő) belépőjegy. Köszönettel fogadunk idén is süteményt és tombola felajánlásokat.