2015. október 25.

1. Elkészültek a centenáriumi szentmisén és a ház megáldásán készült fényképek, amik a sekrestyében megtekinthetők és rendelhetők. Akik korábban rendeltek, a sekrestyében átvehetik. Az ünnepre való tekintettel, a „szabványméretű” fénykép 150 forintért rendelhető. A Lelkes Fotó Kft.-nek ezúton is szeretnénk köszönetet mondani az események megörökítéséért és a jutányos árakért!

2. Október 28-án, szerdán az esti mise után felnőtt keresők találkozója lesz a plébánián.

3. Október 31-én, szombaton az esti mise után farsangi megbeszélés lesz a közösségi házban. Szeretettel várjuk azokat, akik szívesen bekapcsolódnának a szervezésbe!

4. November 1-jén, Mindenszentek ünnepén az esti mise után lesz a Lucernárium, vagyis az elhunyt szeretteinkért való szertartás. November 2-án, Halottak napján reggel ½ 8-kor lesz szentmise.

Centenáriumi programok:

• November 8-án, vasárnap du. ½ 6-kor egyházzenei hangverseny lesz templomunkban Maczkó Mária előadásában. A belépés díjtalan.

• November 15-én, vasárnap Mozart Requiem-je lesz megszólaltatva templomunkban. A belépés díjtalan.

• A sekrestyében és a plébánián kapható centenáriumi évkönyvünk, amelynek előállítási költségeit 2.000 ft adomány fedezi.