2015. október 18.

1. Ma országos gyűjtés van a missziók javára.

2. Október 31-én, szombaton az esti mise után farsangi megbeszélés lesz a közösségi háznál. Mindazokat, akik szívesen bekapcsolódnának a szervezésbe, szeretettel várjuk!

3. Elkészültek a centenáriumi szentmiséről és a közösségi ház megáldásáról készült fényképek, amik a sekrestyében megtekinthetők. Az ünnepre való tekintettel, a „szabványméretű” fénykép 150 forintért rendelhető. A Lelkes Fotó Kft.-nek ezúton is köszönetet szeretnénk mondani az események megörökítéséért és a jutányos árakért!

Centenáriumi programok:

• A közösségi háznál megtekinthető templomtörténeti kiállításunk és templomunk makettje a reggeli szentmisék után. A makett készítője és adományozója Rákos-Zichy Kristóf. A templomban pedig az a mobil oltár van kihelyezve, amit még templom építése előtt használtak misézéshez az iskolában.

• November 8-án, vasárnap du. ½ 6-kor egyházzenei hangverseny lesz templomunkban Maczkó Mária előadásában.

• A sekrestyében és a plébánián kapható centenáriumi évkönyvünk, amelynek előállítási költségeit 2.000 ft adomány fedezi.