2015. október 11.

1. Köszönjük mindazoknak, akik hozzájárultak az ünnepi szentmise és ház megáldásának méltó ünnepléséhez!

2. Ezen a hétvégén templomunk felújítására gyűjtünk.

3. A héten szerdán az esti mise után felnőtt keresők hittanja lesz a plébánián. Új érdeklődők is bekapcsolódhatnak.

4. A hétvégén, szombat de. 10 órától lesz az alsósok klubfoglalkozása, most kivételesen nem a közösségi háznál, hanem a plébánián.

Centenáriumi programok:

• A közösségi háznál megtekinthető templomtörténeti kiállításunk és templomunk makettje, míg a templomban az a mobil oltár, amit még templom építése előtt használtak misézéshez  az iskolában. A makett készítője és adományozója Rákos-Zichy Kristóf.

• November 8-án egyházzenei hangverseny lesz templomunkban Maczkó Mária előadásában.

• A sekrestyében kapható centenáriumi évkönyvünk, amelynek előállítási költségeit 2.000 ft adomány fedezné.