2019. augusztus 25.

• A hét ünnepei: ke.: Szent Mónika; sze.: Szt. Ágoston püspök és egyháztanító; csüt.: Keresztelő Szt. János vértanúsága; szo.: az esztergomi prímási bazilika felszentelésének ünnepe van.
  • Szept. 1-jén, 9.00-tól Veni Sancte szentmise lesz. Hívjuk a diákokat és családjaikat a tanévkezdő szentmisére!
  • 15-én, vasárnap Plébániai napot tartunk a Katkörben. Részleteket később hirdetünk, de mindenkit várunk szeretettel a közös együttlétre, amelyen már diakónusunk is részt vesz!
  • Következő szombaton az Képviselő Testület tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a az ifjúsági énekkarnak a mostani takarítást!
  • Szeptembertől véget ér a nyári miserend és irodai szolgálat és életbe lép a szokásos menetrend. A hétköznapi, reggeli szentmisék 7.30-tól lesznek és pénteken esti, vasárnap pedig 11.00 órai szentmise is lesz újra. A Plébánia Hivatal hétfőn, szerdán és pénteken 16.00 és 17.00 között várja ismét a látogatókat. Hamarosan a csoportokat is hirdetjük már!
  • Harangi Tibor diakónus érkezésére szeretnénk imádsággal is készülni. Minden imafelajánlásunkat és áldozatvállalásunkat egy cetlire írva, az ingyenes újságok asztalára kihelyezett üveggömbbe tehetjük, amiket összegezve fogunk átnyújtani neki.